Pomoc potřebným v Ostravě bude díky Tyrkysové jízdence velmi jednoduchá

DOBRO&TA s.r.o. je komunikační a poradenská agentura specializující se na CSR a fundraising.

Pomoc potřebným v Ostravě bude díky Tyrkysové jízdence velmi jednoduchá

Obchodní organizace města Dopravní podnik Ostrava se zapojí unikátním projektem TyrkysOVA!!! jízdenka, který všem Ostravanům i návštěvníkům města otevře jednoduchou možnost pomáhat potřebným. 

Město Ostrava podporuje festival Advent plný křídlení pravidelně, podle primátora Tomáše Macury je taková pomoc nezbytnou součástí fungování občanské společnosti i logickým počinem hrdého a silného města.

„V kulturní společnosti bohatí a silní podporují ty slabší. Taková pomoc má tisíce podob od vybudování moderního domova pro seniory po uvolnění místa v tramvaji pro staršího spolucestujícího. Od bezbariérových budov a chodníků po vytvoření volné řady pro vozíčkáře na koncertě. Ostrava je hrdé, silné město, musí být tedy mezi těmi, kteří umí v pravý čas podat pomocnou ruku těm, co jí potřebují. Našim partnerstvím chceme říct, že takto je to podle našeho názoru správně. Navíc nás těší, že se zase jedna unikátní akce, která nemá v České republice obdoby, koná právě v Ostravě. Osobně považuji za důležité také to, že se vytváří platforma, která umožňuje každému člověku angažovat se tam, kde to on osobně považuje za potřebné a důležité. To je nezbytná součást pro fungování občanské společnosti,“ řekl primátor Macura.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *